Sejmowa Komisja Polityki Społecznej i Rodziny nie planuje w najbliższym czasie zajmować się projektem #ZatrzymajAborcję. Równocześnie oczekujemy na zajęcie stanowiska w sprawie projektu przez Komisję Sprawiedliwości i Praw Człowieka. W czasie, gdy posłowie opóźniają prace nad projektem, co 8 godzin w którymś z polskich szpitali zabijane jest kolejne dziecko. Poniżej lista posłów z obu komisji. Wybierz posłów i wyślij im maila i aby jak najszybciej zajęli się ustawą zakazującą aborcji eugenicznej!

1 Znajdź posła


Wybierz komisję:

Zaznacz Partię:

Wybierz posłów (jedna osoba może wybrać maksymalnie 3 posłów)


2 Wybierz listPoseł otrzyma wybraną przez Ciebie laurkę oraz e-mail o następującej treści:

Szanowny Panie Pośle/Szanowna Pani Poseł!

Z niepokojem przyjąłem wiadomość, że komisja, w której Pan/i zasiada, zwleka z rozpoczęciem prac w sprawie projektu #ZatrzymajAborcję znoszącego możliwość zabijania dzieci ze względu na zły stan ich zdrowia. Co 8 godzin w którymś z polskich szpitali zabijane jest małe niewinne dziecko. Ta sytuacja nie zmieni się, dopóki nie zostanie uchwalone prawo chroniące życie dzieci na etapie prenatalnym.

Wniesiony do Sejmu projekt w ciągu dwóch miesięcy poparło 830 000 Polaków.

Wraz z niepełnosprawnym dzieckiem przesyłam Pani/Panu apel o jak najszybsze podjecie prac nad ustawą #ZatrzymajAborcję.

.... (Twoje imię i nazwisko)


3 Podpisz się


Informujemy, że Państwa dane są przetwarzane przez Fundację Życie i Rodzina z siedzibą w Warszawie, ul. Ogrodowa 28/30 lok. 104 w celu realizacji zadań statutowych. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do wglądu oraz poprawiania danych.